תפריט

קבוצות הורים, זוגיות והגיל השלישי

קבוצות הורים

הורות היא התפקיד המשמעותי ביותר שלקחנו על עצמינו – הג'וב של החיים! בסדנאות בית הספר להורים לומדים ההורים עקרונות פרקטיים המאפשרים להפוך את התפקיד ההורי למודע ומוגדר, להעשיר את המיומנויות ולחזק את האינטואיציה בחינוך הילדים. המשתתפים בקורסים עובדים תהליכי למידה, הטמעה והפנמה של עקרונות התיאוריה החיובית הומניסטית ומקבלים כלים ליישום הלכה למעשה תוך שיתוף עם הורים החווים מציאות דומה.

קבוצות הורים מתקיימות לכל חתך הגילאים, החל מסדנאות הכנה להורות, קבוצות הורים לילדים צעירים וקבוצות הורים למתבגרים.

למועדי הקבוצות הקרובות ברחבי הארץ

קבוצות זוגיות

השגרה , העומס והקריירה לא נותנים לזוגיות לצמוח. לאן נעלמה האהבה? הציפיות מבן הזוג לא מתממשות ואנו מוצאים עצמנו מתוסכלים ומאוכזבים.
בואו להתאהב מחדש!
תקשורת זוגית במכון אדלר – בסדנת זוגיות נלמד כיצד אפשר לבחור מחדש, לשפר את התקשורת והאווירה הזוגית, נבין את הצרכים של כל אחד מבני הזוג ונדבר על הגורמים לקונפליקטים ודרכים לפתרונם.

לפרטים והרשמה:

אורנה צח, 09-9727909
orna@m-adler.com

סדנת זוגיות בהורות

 סדנא זוגית ייחודית אשר תעסוק בהשפעת ההורות, על היחסים של שני בני הזוג במשפחה.

המפגשים בקבוצה יתמקדו בהבנת הצרכים של כל אחד משני בני הזוג, בפיתוח דרכי תקשורת זוגית-הורית, בחלוקת התפקידים, העידוד והגורמים לקונפליקטים המתעוררים בין שני בני הזוג המשמשים כהורים, והדרכים לפתרונם.

 הסדנה בת 10 מפגשים שבועיים בני שעתיים כל אחד

 לפרטים והרשמה:

אורנה צח, 09-9727909
orna@m-adler.com

סדנאות לגיל השלישי

על פי התיאוריה האדלריאנית  בכל שלב ובכל גיל, יכול אדם לעשות שינויים כדי לשפר ולהעשיר את חייו. כך יכול אדם במקום להגיד לעצמו "רק כך אני יכול" לומר ולהאמין כי "גם כך אני יכול".  התיאוריה מנסה ליצור איזון, מידתיות, לכוון אותנו אל היש בחיינו, מבלי להתעלם מן החולשות. יש דגש רב על חופש הבחירה שיש לאדם  ובמובן זה, התיאוריה מתייחסת אל האדם בכל שלב בחייו – החל מהילדות ועד לגיל המבוגר, כאדם היכול לבחור איך לחיות את חייו, וגם בכפוף לנסיבות, עדין קיים חופש הבחירה במה ואיך עושים.

לפרטים נוספים על הרצאות וסדנאות למבוגרים

לקבלת מידע נוסף: