תפריט

המרכז לגירושין בשיתוף פעולה

עומדים בפני גירושין? מכון אדלר מציע לכם לשקול הליך של  "גירושין בשיתוף פעולה"

 

הליך חדשני המאפשר להגיע להסכם גירושין, ללא מלחמות בבית המשפט ו/או בבית הדין הרבני ושומר על תקשורת הורית יעילה ועל טובת הילדים במשפחה.

המרכז ל "גירושין בשיתוף פעולה" במכון אדלר, נוסד על בסיס ניסיון מקצועי ממושך של עורכי דין ואנשי טיפול מתחום המשפחה ועל סמך ניסיון בינ"ל והצלחות בניהול תיקים באמצעות הליך זה.  ההליך מבוסס על התיאוריה האדלריאנית הרואה באדם את המומחה והאחראי לחייו, שיכול בשעת התמודדות עם משבר, לבחור בדרך של פתרון סכסוכים בשיתוף פעולה ובהסכמה, ללא צורך בפנייה לבתי משפט ולבתי דין רבניים.

מהו הליך "גירושין בשיתוף פעולה"?

גירושין הינו הליך מורכב וקשה הטומן בחובו אמוציות רבות, כאב ואבדן. המרכז במכון אדלר מציע לשני בני הזוג ליווי משפטי, רגשי וכלכלי. זאת על ידי מגוון אנשי מקצוע הפועלים בצוותא לבניית הסכם גירושין הוגן ויציב תוך שמירת האינטרסים של כל אחד מבני הזוג בתהליך הגירושין מחד, ושמירה על טובת הילדים וביטחונם מאידך.
  • מהי מטרת ההליך?
מטרת הצוות המקצועי היא לגבש הסכם המשקף את טובת המשפחה כולה ואת האינטרסים והצרכים של שני הצדדים, לשמור  על המשך קשר תקין ויחסים של שני ההורים עם הילדים במשפחה, בזמן תהליך הפרידה ולאחריו. כל ההליך מתבצע ללא פניה וללא מעורבות של בית משפט, מכל סוג שהוא, למעט אישור ההסכם  בבית המשפט ומתן תוקף של פסק דין.

מי הוא הצוות המקצועי?

הצוות המקצועי של המרכז כולל עורכי דין ומטפלים מתחום המשפחה אשר עברו הכשרה לניהול משא ומתן שיתופי ברוח עקרונות התיאוריה האדלריאינית. כל אנשי הצוות מוכרים על ידי הארגון הבינלאומי לגירושין בשיתוף פעולה (IACP). במקרה הצורך ובהתאם לצרכי בני הזוג יתווסף לצוות גם מומחה פיננסי שיסייע בפתרון מחלוקות רכושיות וכספיות של בני הזוג ו/או מומחה שהוא פסיכולוג ילדים.
בני זוג הפונים למרכז לגירושין בשיתוף פעולה במכון אדלר, ילוו ע"י שני עורכי דין (עו"ד אחד לכל צד). עורכי הדין ייעזרו ביועצי הגירושין של המכון שילוו את בני הזוג  כצוות מקצועי אחד. תפקידם הוא לסייע לבני הזוג להגיע להסכמות תוך שיתוף פעולה, שמירה על הגינות, שקיפות וקשר רצוף בין צוות עורכי הדין והיועצים. הצוות המקצועי עובד בשיתוף פעולה מלא למען האינטרסים של כלל בני המשפחה.
לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז לגירושין בשיתוף פעולה בקליניקה של מכון אדלר:
idit@m-adler.com   טל.  09-9727911